ATS

Stavhost

Trotina Auto

VETIM

Dubaj

Vapo

Melichar

Grund

Katerina

OBI

Albi

Krakonoš

Srol

Besip

Copy Tech

Omnia

Setkání legend 2013
Setkání legend 2013

Přesun Rally Krkonoše k Vrchlabí byl ideální příležitostí pro pozvání jezdců, kteří v minulosti reprezentovali právě zdejší část závodního oddělení Škoda Motorsport (tehdejšího AZNP). K Srnskému, Syrovátkovi, Zapadlovi a Bobkovi se tak přidali Vlastimil Havel, Miroslav Wohanka a Miloš Šrámek.

 více

Setkání legend 2012

Setkání legend rally proběhlo v rámci Rally Krkonoše rovněž v roce 2012 – tentokrát v o něco skromnějším obsazení. Tradiční účastníky Hauglanda, Syrovátka a Srnského doplnili tentokrát Václav Bobek ml., Karel Švábek, Ladislav Křeček, Milan Zapadlo a Václav Blahna. Novou kategorií setkání měla být Osobnost rally – dosud aktivní jezdec Štěpán Vojtěch. Ten sice nakonec nedorazil, ale jeho podpisovou kartu si mohli diváci také vyzvednout.

 více

Setkání legend 2012
Monika Eckardt (Ziebegk) - první žena na Setkání legend
Monika Eckardt (Ziebegk) - první žena na Setkání legend

Letos budeme mít jedinečnou příležitost přivítat na Setkání legend organizovaném při Rally Krkonoše v Trutnově první ženu. Bude jí Monika Ziebegk z Německa. V továrním týmu byla známá pod dívčím jménem Eckardt. Její cestu světem soutěží si projděte v následujícím textu.

 více

John Haugland a jeho spolujezdci

Na Rally Krkonoše 2011 se kromě pravidelného hosta Johna Hauglanda objevili další čtyři zahraniční hosté. Byli to Johnovi spolujezdci Arild Antonsen, Jan-Olof Bohlin, Petter Vegel a první žena Monika Ziebegk, které byl věnován samostatný medailon. Pojďme se nyní podívat, co jsou zač tři seveřané, kteří usedali na horké sedadlo vedle Johna Hauglanda v továrním týmu Škoda.

 více

John Haugland a jeho spolujezdci
John Haugland - stručný životopis
John Haugland - stručný životopis

Johna Hauglanda zná snad každý fanoušek automobilového sportu nejen v jeho domovském Norsku a v Čechách, kde dlouhou dobu startoval za tovární tým Škoda Motorsport, ale také ve zbytku motoristického světa. Tento vyučený automechanik má spoustu zkušeností s vývojem závodních vozů a po ukončení své aktivní kariéry hrál významnou roli ve vývoji moderních vozů pro rally. Má také mnoho zkušeností s vytvářením rozpisu, který považuje za velmi důležitý pro rychlý a bezpečný průběh soutěže. Jak se sám dívá na svou kariéru, si můžete přečíst v následujícím textu.

 více

John Haugland - tvář Rally Krkonoše

Velmi nás potěšilo, že John Haugland souhlasil s naším návrhem a stal sesportovní tváří Rally Krkonoše. Již dvakrát navštívil trutnovskou soutěž, aby se zde setkal se starými přáteli v rámci setkání legend rally. Krátce Vám ho nyní představíme a přidáme i článek ze Světa Motorů, který popisuje jeho jízdní styl :o)

 více

John Haugland - tvář Rally Krkonoše
Setkání legend 2011
Setkání legend 2011

Setkání legend v roce 2011 se kromě zahraničních hostů, kteří jsou představeni v samostatném článku, zúčastnilo také sedm legend z české republiky. Kromě továrních jezdců Škody Motorsport Václava Bobka ml., Ing. Jiřího Šedivého, Jiřího Janečka, Josefa Srnského, Ing. Jiřího Syrovátka a Ing. Jiřího Motala jsme měli tu čest uvítat Vladimíra Hubáčka, který se již na veřejnosti téměř neobjevuje.

 více

Setkání legend 2010

Kvaizar, Jiří Syrovátko, Jiří Šedivý a Josef Srnský známí z loňského srazu. K nim přibyli další, jedním účastníkem jsme zabrousili také mimo značku Škoda.

 více

Setkání legend 2010
Setkání legend 2009
Setkání legend 2009

V roce 2009 se uskutečnilo první setkání legend při Rally Krkonoše. Jako hosté byli vybrání bývalí jezdci továrního týmu Škoda Motorsport. K našemu velkému potěšení přijal pozvání také Nor John Haugland, který se v létě roku 2007 stal sportovní tváří Rally Krkonoše, a kterému jevěnován samostatný medailonek.

 více

Copyright © 2007 - 2019 HBV motorsport. Všechna práva vyhrazena. Design - Profiwebsite.NET
Logo

Celkové výsledky

Týmy

Zkouška zručnosti

Ukoly

Tiskovka