ATS

Stavhost

Trotina Auto

VETIM

Dubaj

Vapo

Melichar

Grund

Katerina

OBI

Albi

Krakonoš

Srol

Besip

Copy Tech

Omnia

Martin Hudec - ze dvou kol na čtyři
Martin Hudec - ze dvou kol na čtyři

Martina Hudce známe v posledních letech hlavně zpoza volantu závodního vozu - černorůžového Mitsubishi Lancer Evo IX jeho vlastního týmu MH Racing. Právě prostřednictvím tohoto týmu je však nadále spojen s motorkami, na kterých začínal v endurových soutěžích. Pojďme si ho nyní trochu představit.

 více

Jan Talaš – účastník Poháru mládeže pro piloty od 16 let

Před několika lety vznikl v České republice Pohár mládeže. V jeho rámci mohou na vybraných soutěžích startovat jezdci, kterým je více než 16 ale méně než 18 let. S vozem třídy 10 (tedy neupraveným, s objemem do 1400 ccm) zde v současnosti startuje také Jan Talaš. Jak se do tohoto poháru dostal a co plánuje až dospěje do vyšších kategorií si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

 více

Jan Talaš – účastník Poháru mládeže pro piloty od 16 let
Marťa Daňhelová
Marťa Daňhelová

Ve Znáte je? si dnes představíme jednu z mála pilotek na tratích rally v České republice. Začínala v dámské posádce s Martinou Zikmundovou, dnes využívá závodních zkušeností svého otce. Letos je to s Renaultem Clio ve třídě 8.

 více

František Chmelík

V dnešním díle Znáte je? se nám představí František Chmelík. Z Rally Krkonoše ho známe především jako jezdce Rally pravidelnosti. Loni se na stupně vítězů ještě nedostal, v letošním ročníku však již obsadil druhé místo v celkovém hodnocení této kategorie. Pojďme se podívat na to, co má krom pravidelnosti za sebou.

 více

František Chmelík
Petr a Martin Hejhalovi
Petr a Martin Hejhalovi

V cyklu Znáte je? se nám tentokrát zpovídají sourozenci Hejhalovi – Petr a Martin. Všem fanouškům Rally Krkonoše se jistě vybaví jejich legendární skok ve sjezdu do Starých Buků. Tato dvojice se pravidelně umisťuje na předních příčkách v pořadí mistrovství republiky historických vozů v rally a to s vozem Škoda 110 L, který je s nimi od počátku kariéry. Památné jsou zejména souboje bratrské dvojice se stejným vozem jihočeské posádky Krejča – Šárka. Co nám řekli o své minulosti, pocitech a přáních do budoucna se dočtete v následujícím textu.

 více

Honza Pilař a Tomáš Kosán

Po nějaké době je tu další rozhovor z cyklu Znáte je? Na návrh jednoho z fanoušků jsme oslovili posádku Honza Pilař – Tomáš Kosán, která v letošním roce absolvovala první ostré kilometry v kokpitu rallyevého vozu. Tím prvným oficiálním závodem v Poháru ČR v rally byla právě trutnovská Rally Krkonoše. V následujících řádcích se dozvíte, jak oba protagonisté vnímali svou první závodní sezonu a jednotlivé závody a co plánují pro příští sezonu.

 více

Honza Pilař a Tomáš Kosán
Jiří a Daniel Hendrichovi
Jiří a Daniel Hendrichovi

Jak jsme již avizovali v páteční tiskové zprávě, budete se nyní moci na stránkách Rally Krkonoše setkávat s rozhovory představujícími posádky startující v trutnovském závodě. Jako první nás se svými pocity a minulostí seznámí otec a syn Hendrichovi, kteří se v letošním roce stali absolutními vítězi soutěže v rámci Poháru ČR v rally. Závodí spolu již téměř dvě desetiletí jako jedna ze vzácných rodinných posádek složených z otce a syna a společně dosáhli na dva tituly mistrů republiky v Poháru ČR v rally (dříve Českomoravském poháru v rally). Co nám o sobě pověděli? To se dočtete v následujících řádcích!

 více

Copyright © 2007 - 2019 HBV motorsport. Všechna práva vyhrazena. Design - Profiwebsite.NET
Logo

Celkové výsledky

Týmy

Zkouška zručnosti

Ukoly

Tiskovka