ATS

Stavhost

Trotina Auto

VETIM

Dubaj

Vapo

Melichar

Grund

Katerina

OBI

Albi

Krakonoš

Srol

Besip

Copy Tech

Omnia

Josef Honců, závodník do vrchu
Josef Honců, závodník do vrchu

Stejně jako mnoho ostatní, ani Josef Honců nezačal svou "kariéru" v rámci Rally Krkonoše na postu, který momentálně vykonává. Z vedoucího bezpečnosti rychlostní zkoušky u Mirka Krčmáře se postupně propracoval až k licencované pozici Hlavního činovníka pro bezpečnost v rácmi celé rally. Jaké jsou zkušenosti, které ho na toto místo přivedly?

 více

Blanka a Vladimír Hlavatí

Duší celé Rally Krkonoše jsou bezesporu Blanka a Vladimír Hlavatí, který s myšlenkou na soutěž přišli a drží ji při životě i přes složitou životní situaci. Kde se zrodila láska k automobilovému sportu a co předcházelo prvnímu ročníku Krkonoše nám prozradí v následujícím textu.

 více

Blanka a Vladimír Hlavatí
Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Vladimír Kuna.
Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Vladimír Kuna.

Vladimír Kuna je při Rally Krkonoše již několikátým rokem k vidění v roli jednoho ze správců materiálového skladu. Krom aut jsou jeho hlavní láskou závody motocyklů ve zrychlení, u kterých jsme ho dlouho mohli vídat i se ženou Danou v roli činovnice. Pojďme se podívat, v čem se skrývají trable této zajímavé a rychle se vyvíjející disciplíny.

 více

ATS Racing Trutnov

Jméno Miroslava Krčmáře je nerozlučně spjato s týmem ATS Racing Trutnov. Je nejen jedním z jeho zakladatelů, ale také aktivním jezdcem. Pod palcem má několik úspěšných závodníků, se kterými se pravidelně účastní závodů do vrchu.

 více

ATS Racing Trutnov
Představuje se Mirek Krčmář
Představuje se Mirek Krčmář

Dalším, o kom je třeba se v rámci organizačního týmu kolem Rally Krkonoše zmínit, je Miroslav Krčmář. Za sebou má bohaté zkušenosti zejména z uzavřených tratí pro rallyecross nebo ze závodů do vrchu. V současné době pilně pracuje na stavbě zajímavého speciálu MG Metro.

 více

Oldřich Babák - Rychlý muž se stotřicítkou

V rámci tištěného programu na Rally Krkonoše se pokaždé najde nějaké volné místečko vhodné pro to, abychom na něm představili jednoho ze členů organizačního výboru Rally Krkonoše. V mnoha případech se totiž jedná o bývalé nebo stále aktivní závodníky z různých motoristických disciplin. Začínáme písmenem B, pod kterým najdeme Oldřicha Babáka z Pilníkova.

 více

Oldřich Babák - Rychlý muž se stotřicítkou
Copyright © 2007 - 2019 HBV motorsport. Všechna práva vyhrazena. Design - Profiwebsite.NET
Logo

Celkové výsledky

Týmy

Zkouška zručnosti

Ukoly

Tiskovka